parallax background

خدمات اجرایی متخصص وردپرس

parallax background

افزایش سرعت سایت وردپرس


بعد از ثبت درخواست فرایند بررسی و چک آپ سایت شما شروع و بعد از 7 روز کاری سایت خود را به صورت بهینه سازی شده و با سرعت مطلوب دریافت خواهید کرد. در برخی سایت ها به دلیل استفاده از قالب های غیر استاندارد یا افزونه های نامناسب نیاز به اعمال تغییرات در طراحی و یا امکانات سایت هست یا در برخی موارد استفاده از هاست های اشتراکی ضعیف و... تشخیص داده می شود که در تمامی موارد بالا قبل از انجام هرکاری با شما هماهنگی لازم صورت خواهد گرفت و در صورت موافقت مشتری فاز اجرایی آغاز خواهد شد و در غیر این صورت سفارش لغو و وجه پرداختی به شما برگشت داده می شود.


معیار بررسی بهینه سازی و سرعت سایت های google pagespeed insights یا GTmetrix می باشد که بعد از بررسی اولیه میزان پیشرفت نهایی پس از انجام اصلاحات به شما اعلام می شود.


رفع مشکلات امنیتی سایت وردپرس


مشکلات امنیتی یکی از مخرب ترین تاثیرات را روی سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی می گذارد چرا که سایت شما از نتایج جستجوی گوگل حذف می شود و از طرفی مرورگر و برنامه های اینترنتی هم اجازه ورود کاربران به سایت های آلوده را نمی دهند و بازدید سایت شما به یکباره نزدیک به صفر خواهد رسید.


در این پلن انجام اسکن امنیتی روی کد های سایت شما انجام شده و بعد از شناسایی کد های مخرب و راه های نفوذ پاکسازی می شود. اگر سایت شما هنوز هک نشده توصیه میکنیم با استفاده از این پلن امنیت سایت خود را ارتقا دهید از روش پیشگیری قبل از درمان استفاده کنید.


شخصی سازی سایت وردپرس


اگر نیاز به انجام تغییرات و یا اضافه کردن امکانات به سایت دارید از این پلن شخصی سازی وردپرس استفاده کنید. لیست درخواست ها و نیاز های شما توسط کارشناسان ما دریافت، بررسی و سپس براورد هزینه و زمان اجرا و پیاده سازی انجام می شود.


درخواست شخصی سازی سایت از تغییرات در رنگ و فونت و قالب تا تغییر ساختار سایت و یا اضافه کردن بخش ها و امکانات جدید به وردپرس را شامل می شود. در وردپرس هیچ کاری نشد ندارد.


ساخت اپلیکیشن موبایل وردپرس


برنامه های تلفن همراه بیش از 80 درصد زمان استفاده کاربران را به خود اختصاص می دهند. ساخت اپلیکشن در وردپرس موجب می‌شود تا برای کاربران موبایل راحت‌ تر در دسترس باشید و کاربران بتوانند مطالب وبسایت یا محصولات شما را از طریق یک اپلیکیشن دنبال کنند.


ساخت اپ موبایل با برنامه اپ ساز وردپرس انجام می شود و آموزش کار با این اپ ساز به همراه یک ماه پشتیبانی رایگان به شما ارائه خواهد شد.


ساخت قالب و افزونه اختصاصی وردپرس


اگر نیاز به قالب اختصاصی دارید یا طرح خاصی مد نظرتان هست که میخواهید به قالب وردپرس تبدیل شود در متخصص وردپرس آماده طراحی قالب اختصاصی شما هستیم. تبدیل ایده شما به قالب سایت وردپرس و ووکامرس تخصص ماست.


اگر در وردپرس یا ووکامرس نیاز به پیاده سازی و اضافه کردن امکانات دارید که در مارکت موجود نیست ما می توانیم امکانات مورد نیاز شما را به صورت افزونه اختصاصی در متخصص وردپرس پیاده سازی کنیم.


پشتیبانی سایت وردپرس ووکامرس


ااگر نیاز به یک پشتیبان و همراه همیشگی برای سایت وردپرسی خودتون دارید، تاحالا به این فکر کردید که کاشکی یک نفر متخصص حرفه ای وردپرس تو تیم شما بود و همراهیتون میکرد. ما جای خالی اون نفر رو برای شما پر میکنیم.


پشتیبانی وردپرس شامل تمامی موارد مربوط به نگهداری، بروزرسانی، مشاوره و راهنمایی، نصب افزونه ها و راهنمایی در نحوه کار با قالب و افزونه ها و استفاده صحیح از امکانات سایت می باشد.

پلن مورد نظرتون رو پیدا نکردید؟


راهکاری های مشاوره متخصص وردپرس رو ببینید یا درخواستتون رو با ما مطرح کنید.

خدمات مشاوره و راهنمایی متخصص وردپرس


اگر خودتون از پس انجام کارهای فنی سایت بر می‌آیید و فقط نیاز به راهنمایی و ارائه راهکار دارید.

تماس با ما


راحت باشید، هر سوال یا درخواستی که دارید مطرح کنید در اولین فرصت پاسخگو هستیم.

کمک فوری