parallax background

خدمات مشاوره و راهنمایی
متخصص وردپرس

لیست خدمات مشاوره متخصص وردپرس

مشاوره ساعتی متخصص وردپرس
100 هزار تومان

اگر به صورت موردی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، مثلا دنبال بهترین روش برای انجام یا پیاده سازی موردی خاص روی سایت خودتون هستید یا سوال یا مشکلی دارید و نیاز به راهنمایی دارید، می تونید از مشاوره ساعتی متخصص وردپرس استفاده کنید. در این روش یکی از متخصصین ما به صورت آنلاین در خدمت شما خواهد بود.


مشاوره بهینه سازی و افزایش سرعت سایت وردپرس
800 هزار تومان

بعد از ثبت درخواست فرایند بررسی چک لیست بهینه سازی و افزایش سرعت و چک آپ سرعت سایت شما شروع و بعد از 3 تا 4 روز کاری نتیجه گزارش رو به شما اعلام میکنیم. موارد به ترتیب الویت اجرا و اهمیت برای شما لیست و راه حل انجام یک به یک اصلاحات و حل مشکلات برای رسیدن سایت به حالت بهینه به شما ارائه میشه، این پلن شامل یک ماه پشتیبانی آنلاین هم هست به این صورت که هرجا نیاز به راهنمایی و توضیحات بیشتر داشتید راهنمایی های لازم رو دریافت خواهید کرد.

دقت داشته باشید روش های مشاوره شامل موارد اجرایی و آموزش اختصاصی نیست، یعنی به عنوان مثال سایت شما در Google PageSpeed Insights یا GTmetrix خطای x دریافت کرده یا امتیاز خوبی در این مورد دریافت نکردید، راه و روش رفع مشکل به شما توضیح داده خواهد شد ولی توسط ما اجرا نمیشه. اگر نیاز به اجرا دارید می تونید از پلن های اجرایی متخصص وردپرس استفاده کنید،اگر نیاز به آموزش اختصاصی (آموزش و اجرای مرحله به مرحله روی سایت خود شما) دارید از پلن آموزش خصوصی که در آخر همین صفحه هست استفاده کنید.


مشاوره سئو سایت وردپرس
1.200 هزار تومان

بعد از ثبت درخواست فرایند بررسی و آنالیز سئو سایت وردپرسی شما شروع و بعد از 3 تا 4 روز کاری با توجه به کلمات کلیدی اختصاصی و بررسی سایت های رقیب نتیجه گزارش رو اعلام میکنیم. راهکار های لازم برای رسیدن به هدف و انجام سئو و افزایش رتبه سایت به صورت مورد به مورد برای شما لیست و ارائه میشه، این پلن شامل یک ماه پشتیبانی آنلاین هم هست به این صورت که هرجا نیاز به راهنمایی و توضیحات بیشتر داشتید راهنمایی های لازم رو دریافت خواهید کرد.

دقت داشته باشید روش های مشاوره شامل موارد اجرایی و آموزش اختصاصی نیست، یعنی به عنوان مثال سایت شما در Google Search Console خطایی دریافت کرده که نیاز به اصلاح یا تغییر در بخشی از کدنویسی سایت داره، راه و روش رفع مشکل به شما توضیح داده خواهد شد ولی توسط ما اجرا نمیشه یا آموزش برنامه نویسی دریافت نخواهید کرد. اگر نیاز به اجرا دارید می تونید از پلن های اجرایی متخصص وردپرس استفاده کنید، اگر نیاز به آموزش اختصاصی (آموزش و اجرای مرحله به مرحله روی سایت خود شما) دارید از پلن آموزش خصوصی که در آخر همین صفحه هست استفاده کنید.


آموزش خصوصی ساعتی متخصص وردپرس
150 هزار تومان

اگر در مورد نحوه کار با یک قالب یا افزونه خاص نیاز به آموزش دارید، مثلا آموزش کار با صفحه ساز WPBakery Page Builder یا کار با قالب BeTheme یا ایجاد محصولات دارای قیمت متغییر یا آپشن محصولات در ووکامرس و... می توانید از آموزش خصوصی ساعتی متخصص وردپرس استفاده کنید. در این روش تمام مراحل آموزش به صورت اختصاصی روی سایت خود شما انجام خواهد شد.


آموزش خصوصی وردپرس همراه با مشاوره و پاسخگویی به سوالات
3.999 هزار تومان

در هر مرحله ای از کار با سایت و وردپس که هستید. از افرادی که هیچ اطلاعات اولیه ای ندارند و تازه در نقطه شروع هستند تا افرادی که تمام مراحل طراحی و پیاده سازی سایت رو خودشون انجام دادند و حالا برای بهینه سازی یا سئو نیاز به آموزش دارند می تونند از این پلن استفاده کنند. در این روش به مدت یک ماه روزانه 3 ساعت آموزش اختصاصی گام به گام به همراه مشاوره و پرسش و پاسخ اختصاصی با متخصص وردپرس خواهید داشت.


پلن مورد نظرتون رو پیدا نکردید؟


راهکاری های مشاوره متخصص وردپرس رو ببینید یا درخواستتون رو با ما مطرح کنید.

خدمات اجرایی متخصص وردپرس


اگر اطلاعات فنی و تخصصی لازم رو ندارید یا وقت انجامش رو ندارید، ما براتون انجامش میدیم.

تماس با ما


راحت باشید، هر سوال یا درخواستی که دارید مطرح کنید در اولین فرصت پاسخگو هستیم.

کمک فوری